2016/2017

2016/2017


Kolejny rok za Nami! I muszę przyznać, że ten był tym WYJĄTKOWYM
Sumując wszystkie ubiegłe lata, w żadnym z nich nie wydarzyły się tak ważne dla mnie momenty.
Od 14.02.2016 r. jestem narzeczoną Kuby, który jest spełnieniem moich największych marzeń! Najwspanialszy partner, przyjaciel i druga połowa w jednym :) 
Natomiast 29.06.2016 r. ( jak już wiecie) zostaliśmy rodzicami naszej cudownej i kochanej córeczki Jessici :) Tak więc wszystko co zdarzyło się wcześniej tak naprawdę nie miało, aż tak wielkiego znaczenia :) Mam nadzieję, że 2017 przyniesie równie wspaniałe chwile i momenty, aczkolwiek raczej nie będzie równie ważny jak 2016r. ( rodzeństwo dla Jessie planujemy w późniejszym czasie ;) ) Nie stawiam sobie, żadnych celów i wyzwań. Co ma być to będzie :) Życzę sobie tylko dużo zdrowia dla mojej rodziny i dla mnie, no i też by doba miała 48h, bo 24h to stanowczo za mało ;)  

Tak więc na zakończenie tego wspaniałego 2016 roku...
 Życzymy Wam samych niezapomnianych chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół! Szampańskiej zabawy do białego rana! By ten nowy 2017 rok był w 100% lepszy od poprzedniego, wypełnił się zdrowiem, szczęściem i miłością, abyście spełnili swoje wszystkie marzenia ( tak, Kochani - spełniają się, ale trzeba im trochę pomóc ;)), zrealizowali swoje plany i nie wątpili w swoje możliwości! 
Szczęśliwego Nowego Roku!  PREZENT DLA CÓRKI I MAMY

PREZENT DLA CÓRKI I MAMY


Jak wyżej idealny prezent dla Mamy i Córki! :) Długo zastanawiałam się nad jego zakupem... Czytałam wiele negatywnych opinii, a jednak... skusiłam się i jest NASZ :) Muszę przyznać, że to jak najbardziej trafiony ,,pod choinkowy'' prezent :)  
WESOŁYCH ŚWIĄT!

WESOŁYCH ŚWIĄT!


Drodzy Czytelnicy! 
Chciałybyśmy Wam życzyć, aby te Święta Bożego Narodzenia były dla Was cudownym odpoczynkiem, pełnym radosnych chwil i wzruszeń. By były przepełnione miłością i dały wiele rodzinnego ciepła. Chcemy Wam również życzyć duuużo, duuużo zdrowia, gdyż to ono jest najważniejsze. No i na koniec pełni mocy do realizacji swoich planów i marzeń! 

Wesołych Świąt!!! 
Asia i Jessie ŚWIĄTECZNY CZAS I...  DEKORACJE

ŚWIĄTECZNY CZAS I... DEKORACJE


To już dziś! Dziś Wigilia Bożego Narodzenia! Tak bardzo oczekiwany przez Nas dzień! Pierwsze Święta Jessie. Teraz już tylko pozostaje czekać na pierwszą gwiazdkę i zasiadać do kolacji... ;) 
Zanim jednak zasiądziemy, chciałabym Wam pokazać co jeszcze oprócz zwykłych ozdób urozmaiciło Nasz dom jeśli chodzi o świąteczne dodatki.
TO MY TWORZYMY WSPOMNIENIA - HOOHOOCREATIONS

TO MY TWORZYMY WSPOMNIENIA - HOOHOOCREATIONS


Od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad ich zakupem. Dlaczego by nie spróbować? Mogłyby być świetną pamiątką na ,,potem'' dla Jessie ( no bo czyż nie fajnie dotknąć czegoś co było z Nami od samego początku?)  i super dodatkiem-podpisem przy uwiecznianiu ważnych chwil aparatem :)
MAGICZNY POKOIK

MAGICZNY POKOIKCzy są wśród Was osoby które lubią zmiany? A może stawiacie jednak na dobrą i sprawdzoną niezmienność? Ja zdecydowanie zaliczam się do tej pierwszej grupy... 
GRUDNIOWE SMOCZUSIE

GRUDNIOWE SMOCZUSIEUwielbiam grudzień! To chyba jedyny taki miesiąc w roku, który ma w sobie TĄ atmosferę! Już od 1 dnia w kalendarzu wszystko nabiera ,,obrotów'' i zaczyna się przedświąteczna gorączka. Sklepy i reklamy w telewizji jeszcze bardziej podgrzewają ten czas. Znacie to? Bo ja doskonale ;)
MOJA WYPRAWKA OD FABRYKI WAFELKÓW CZ.2

MOJA WYPRAWKA OD FABRYKI WAFELKÓW CZ.2


Tak jak obiecałam, dziś przedstawiam Wam wybrany przeze mnie zestaw wyprawkowy ze sklepu FabrykaWafelków w użyciu! Jak widzicie zadowolenie jest nie tylko ,,mamostronne''... Jessie też uwielbia cały ten zestaw :) 
JAK ZATRZYMAĆ NAJPIĘKNIEJSZY CZAS? PRINTU TO ZROBI!

JAK ZATRZYMAĆ NAJPIĘKNIEJSZY CZAS? PRINTU TO ZROBI!Odkąd Jessica jest z Nami chciałabym zatrzymać dosłownie każdy moment na zawsze :) Każdy uśmiech, każdą jej minkę, czy nową umiejętność... bo wiem, że żadna z tych chwil drugi raz już się nie powtórzy. Mamy grudzień. Przed Nami Święta Bożego Narodzenia! Jak dla mnie najpiękniejszy czas w roku! ;) Miłość, ciepło, obecność najbliższych... to z pewnością wyjątkowy czas. W tym roku jednak wszystko będzie jeszcze piękniejsze, bo tym razem wśród Nas będzie też ( już nie w brzuszku ;)) Jessie :) 
Więc jak to zrobić by choć na moment zatrzymać te piękne chwile na zawsze??  Jest sposób! ;) I PRINTU mi w tym pomoże... ;)Idealnie zatrzyma ten cudowny czas! Będziemy mogli wracać do niego za każdym razem, kiedy tylko zapragniemy... wystarczy, że sięgniemy na półkę... ;) O czym mowa? 

Oczywiście to... Fotoksiążka PRINTU! ( Nie będę też ukrywać, że to już moja kolejna ;))PRINTU pozwala stworzyć Nam coś bardzo indywidualnego ( bo całość możemy zrobić sami), ale jednocześnie też wychodzi naprzeciw i ma w swojej ofercie piękne gotowe szablony fotoksiążek

Mój wybór tym razem? To piękny delikatny szablon, zawierający zimowe, świąteczne motywy oraz klimatyczne tła. Jeśli chodzi o propozycje tekstów i życzeń... można je dowolnie modyfikować ( na co skusiłam się i ja ;)) 
Fotoksiążka PRINTU będzie też idealnym bożonarodzeniowym prezentem dla bliskich! Z pewnością stanie się wspaniałą pamiątka na długie lata!
Co sądzicie o moim wyborze? Którą wersję wybralibyście Wy? Razem z PRINTU mamy też niespodziankę! ;)
Specjalnie dla Was na ten przedświąteczny czas super zniżka 40% na fotoksiążki PRINTU !

Tak więc jeśli chcecie zatrzymać te najpiękniejsze chwile dla siebie tak jak ja... to już wiecie jak to zrobić ;)


Copyright © 2016 DIAMENTICA , Blogger