MOJA WYPRAWKA OD FABRYKI WAFELKÓW

MOJA WYPRAWKA OD FABRYKI WAFELKÓW

MOJA WYPRAWKA OD FABRYKI WAFELKÓW - PRZEGLĄD PRODUKTÓW, KTÓRE Z PEWNOŚCIĄ PRZYDADZĄ SIĘ, KAŻDEJ PRZYSZŁEJ MAMIE
 
 
 
Wszystkie świeżo upieczone Mamy spędzając każdą chwilę ze swoim Maleństwem przechodzą bardzo przyjemny etap wzajemnego poznawania się. Takie momenty są idealne, aby stwierdzić, które wyprawkowe gadżety na początku przydały się najbardziej.
WHISBEAR - SPOKOJNY SEN

WHISBEAR - SPOKOJNY SEN

 
Nieraz już słyszałam o dziwnym połączeniu jakim jest dziecko + dźwięk suszarki. I przyznam, że temat był dla mnie dość tajemniczy. Teraz jednak mając już swoją Córeczkę, wiem dokładnie co inni rodzice mieli na myśli... ;) aczkolwiek ja suszarkę spokojnie mogłam sobie podarować, gdyż jest dużo lepszy sposób na to, aby umilić Maleństwu sen ...
JESSICA - NASZA CÓRECZKA

JESSICA - NASZA CÓRECZKA

 
To najwspanialsza chwila w życiu! Moment w którym My - Rodzice poznajemy stworzoną przez Nas samych maleńką Istotkę , która momentalnie staje się dla Nas całym światem.
SŁODKI BRZUSZEK

SŁODKI BRZUSZEK

 
Najpiękniejszy czas w życiu kobiety, to czas w którym jest w ciąży. Mimo czasem występujących dokuczliwych dolegliwości to cudowne momenty, których się nie zapomina, bo Nasze Maleństwo jest tak blisko - pod sercem. I mimo, że chciałabym, aby te chwile trwały jak najdłużej, to następny etap z pewnością jest tym najwspanialszym... ;)
Copyright © 2016 DIAMENTICA , Blogger