MOJA WYPRAWKA OD FABRYKI WAFELKÓW CZ.2


Tak jak obiecałam, dziś przedstawiam Wam wybrany przeze mnie zestaw wyprawkowy ze sklepu FabrykaWafelków w użyciu! Jak widzicie zadowolenie jest nie tylko ,,mamostronne''... Jessie też uwielbia cały ten zestaw :) 
Fantastyczne delikatne prześcieradło i ochraniacz Effii są niezastąpione. Dla delikatnej skóry mojej córeczki wprost idealne. Trzeba dodać, że ochraniacz ( tak jak wspominałam w pierwszej części wyprawkowego postu ) w 100% spełnia swoje zadanie i perfekcyjnie chroni Jessicę przed niekontrolowanymi uderzeniami ( teraz już potrafi okręcić się w każdą stronę, a czasem rozpychając ,,zablokować'' wszerz... i gdyby nie ochraniacz, to z pewnością uderzyłaby główką o szczebelki). Jeśli jesteście ciekawe innych ochraniaczy - Fabryka Wafelków ma jeszcze coś w zanadrzu ;) ---> [ klik ] natomiast jeśli szukacie prześcieradła śmiało wchodźcie tu --> [ klik].   
Aha... a jak chcecie zobaczyć świetny artykuł o ochraniaczu to zobaczcie tu --> [klik]

Nawiązując do głowy ;) niestety nasza czapeczka Effii aktualnie jest już za mała :( ale wiernie nam służyła i będzie czekać na kolejnego Dzidziusia ;) ( wzór jest uniwersalny więc może być i dla chłopca... i dla dziewczynki ;)) Widziałyście inne równie świetne? Są tu --> [ klik ].  

Co z rożkiem? Można by pomyśleć, że jego czas też już się wyczerpał... ale tu będzie jednak niespodzianka! 
Używamy nadal ;) Mimo tego, że Jessie nie da się w nim tak umieścić by nie wystawały nóżki, korzystamy z niego cały czas ;) ( gdy zasypia lubi być otulana, wkładam ją w rożek, zawiązuje, a kiedy już zaśnie... odwiązuje go i delikatnie układam ją w łóżeczku ;)) Tak więc rożek Effii jak najbardziej cały czas w użyciu :) Jeśli chcecie zobaczyć też inne niż Effii są tu --> [ klik ]


Ochraniacz - Effii | Prześcieradło - Effii | Czapeczka - Effii| Rożek - Effii | Kocyk - Jollein
Dywanik - Ikea | Smoczek - Lovi | Opaska - Ul&Ka | Body - H&M

My uwielbiamy nasz zestaw wyprawkowy i póki co nie mamy zamiaru z niego rezygnować ;)  czy Wy też taki macie? Czy dopiero jesteście w trakcie swojego wyboru? ;)

3 komentarze:

  1. Dzidzia śliczna, ale to kraciaste coś to jej zdejmij z główki. Uroku jej nie dodaje.

    OdpowiedzUsuń
  2. super zdjęcia !!!

    Pozdrawiam Zocha
    http://www.zocha-fashion.pl/

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 DIAMENTICA , Blogger