STALOWA OBAG

STALOWA OBAGWiele dziewczyn nie wyobraża sobie, aby w ich garderobie zabrakło tej torebki, inne natomiast uważają, że nadaje się ona do... warzywniaka. Ja niewątpliwie należę do tej pierwszej grupy i z przyjemnością zaprezentuję Wam kolejny kolor, który od jakieś już czasu gości w mojej szafie.
PUDROWY RÓŻ

PUDROWY RÓŻPoczątek jesieni zazwyczaj zwiastuje koniec chodzenia w letnich butach. Niemniej jednak jeszcze przez jakiś czas możemy pochodzić w eleganckich czółenkach. Do mojej kolekcji tym razem trafił idealny model w pięknym odcieniu pudrowego różu. 
PINK&WHITE

PINK&WHITEDziś ostatni dzień lata. Zapewne przed pojawieniem się prawdziwej jesieni, będzie jeszcze kilka przepięknych ciepłych dni. Później zostaną nam już tylko spacery w klimatycznej złoto-brązowej scenerii... póki co jednak mam dla Was jeszcze jedną notkę w całości przepełnioną słońcem.
 WHITE TOTAL LOOK

WHITE TOTAL LOOK


Koniec kalendarzowego lata czasem bywa bardzo miły. Mimo, że większość szykuje się już do nadchodzącej jesieni, ja staram się  jak tylko mogę wykorzystać ostatnie ciepłe dni.
BATISTE

BATISTETym razem coś kosmetycznego. Przyznam, że dość często myję włosy. Mam wrażenie, że jeśli ominę mycie choć jednego dnia, to nie chcą się układać i są bardzo ,,uklepane''... Pewnego razu, będąc w drogerii kosmetycznej mój wzrok przyciągnęły  kolorowe opakowania nieznanych mi produktów w spray'u... na początku pomyślałam, że to zabawne opakowania lakierów do włosów, jednak jak przyjrzałam się bliżej to już wiedziałam, że BATISTE to interesujący produkt, który nie jest lakierem... 
O BAG 'OWY NIEDOSYT

O BAG 'OWY NIEDOSYT


Powiecie, że znowu O bag, ale zawładnęły mną totalnie i nie potrafię się bez nich obejść. Jeśli ma się już tą jedną, naprawdę chce się kolejne... i jak się tu oprzeć jak gama kolorystyczna ciągle rośnie i kusi?
IKEA - NOWY WYGLĄD WNĘTRZA

IKEA - NOWY WYGLĄD WNĘTRZA


Od jakiegoś czasu marzyły mi się małe zmiany. Ze względu na to, że aktualnie mieszkam na niewielkim metrażu i nie mam zbyt dużego pola do popisu postanowiłam, że mimo wszystko coś zmienię. ( nie posiadamy salonu - mamy tylko kuchnię z jadalnią, sypialnię i łazienkę - ...aczkolwiek  jeszcze trochę i niedługo się to zmieni bo czeka nas przeprowadzka... ;)).
Copyright © 2016 DIAMENTICA , Blogger