PURO - POWER BANK


Korzystając z telefonu, często w momencie kiedy był mi akurat (!) najbardziej potrzebny, jego stan baterii był na totalnym wyczerpaniu i chcąc-niechcąc niestety ,,padał''. Nie mając możliwości od razu go załadować miałam spory problem... zwłaszcza wtedy, gdy w danym momencie ważne dla mnie sprawy były zależne właśnie od ,,telefonu''. Nie miałam wtedy pojęcia, że istnieje świetny gadżet, który z całą pewnością poratuje każdego w takiej sytuacji...

Otóż chciałabym Wam dziś przedstawić rewelacyjny i niezastąpiony Power Bank marki PURO .

Z tego co wiem, nie każdy jeszcze zna ten produkt. Wiele osób albo o nich jeszcze nie słyszało, albo nie wie do czego tak naprawdę służy. Sama niedawno zaprzyjaźniłam się z tym gadżetem i przyznam się Wam, że nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niego.

Myślę, że możemy zacząć od pytania: czym tak naprawdę jest Power Bank i do czego służy? 
Jest to ,,przenośna bateria/ładowarka'', którą należy naładować i można zabrać ze sobą, by w razie potrzeby podłączyć do niej smartfon, tablet czy inne urządzenie, zapewniając mu energię gdziekolwiek jesteśmy ( np. las, plaża, pociąg - wszędzie gdzie nie ma gniazdek elektrycznych). 

Jaka jest zasada działania ? 

Po podłączeniu Power Bank poprzez kabel z wejściem USB będzie pełnił rolę gniazdka elektrycznego i będzie ładować nasz telefon ( lub inne urządzenie). 

Zastosowanie -  co, gdzie i jak? 

Tak jak już wspomniałam, Power Bank możemy używać wszędzie tam gdzie mamy utrudniony dostęp do prądu. Znakomicie sprawdzi się w środkach transportu ( auto, pociąg czy samolot). Na wszelkiego rodzaju wypadach na ryby, grzyby, narty, grilla, plażę, rower, wędrówkę po górach czy pod namiot, a także w wielu innych sytuacjach ;) 

Jaki jest mój wybór? 

Wybrałam PURO External Battery - Uniwersalny Power Bank 2200 mAh - w moim ulubionym - białym - kolorze ;) Power Bank wygląda genialnie, jest bardzo elegancki, ma piękny połysk, a do tego ( co np. dla mnie jest bardzo ważne) jest bardzo lekki. Dodatkowo stwierdzam, że  jest trwały i odporny ( niestety przeżył już kilka upadków, a jego ,,towarzystwo'' w mojej torebce, również nie należy do samych mięciutkich przedmiotów ;)) Użytkuję, go już od jakiegoś czasu i naprawdę jestem bardzo zadowolona, powtórzę się, ale... nie wyobrażam sobie jak mogłam wcześniej bez niego funkcjonować :) 

Jeśli chcielibyście wejść w posiadanie takiego samego modelu to wystarczy tu kliknąć ---> [ PURO Power Bank ] :) 

Oczywiście, PURO ma dla Was jeszcze wiele innych ciekawych gadżetów, które znajdziecie tu ---> [ WWW.PURO.COM.PL ] :) Polecam! 


 Power Bank - PURO

5 komentarzy:

 1. myślałam o zakupie tego produktu :D

  OdpowiedzUsuń
 2. słodki misiak :) a takie cudo też muszę kupić, bo mam ten sam problem zawsze!

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny taki gadżet, przydałby się w kryzysowych momentach ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. mam od roku przenośną ładowarkę i jest bardzo przydatna zwłaszcza jak ktoś ciągle korzysta z internetu na telefonie ;)


  http://foreveryoungxdo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 DIAMENTICA , Blogger