MIKOŁAJ -  TEŻ U MNIE BYŁ!

MIKOŁAJ - TEŻ U MNIE BYŁ!

Czy Wy także nie możecie się już doczekać Świąt Bożonarodzenowych?
Ja już odliczam dni. We wszystkich sklepach stoją ubrane choinki, w radiu powoli słychać piosenki, które co rok przypominają nam o zbliżających się świętach. Jednak, póki co brakuje nam jeszcze tylko... śniegu.
Powiem szczerze, że mimo wszystko nie psuje mi to humoru, gdyż był u mnie Mikołaj i wręczył mi wspaniały prezent, który na ten jesienno-zimowy czas jest idealny. Tak, mój prezent jest tym co  lubię najbardziej - to buty!!! :)
Tym razem są to sneakersy. Czarny połysk, wężowa skórka, złote dodatki. Są cudne i chyba nie muszę dodawać, że bardzo, ale to bardzo wygodne.
Już niedługo zobaczycie je w stylizacji :)
 
Te i inne modele możecie kupić na stronie CzasNaButy.pl <3
 

 
COŚ DLA CIAŁA, COŚ DLA DUSZY  - ZAKUPY

COŚ DLA CIAŁA, COŚ DLA DUSZY - ZAKUPY

No i stało się - mamy grudzień :) Jeden z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie miesięcy! <3
Uwielbiam ten miesiąc, mimo zminej pory roku i mrozu... czuć w nim niepowtarzalne rodzinne ciepło, gorączkę przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia i wiele wspaniałych chwil dających siłę na zbliżający się Nowy Rok.Zakupy odbyły się w sklepie House i drogerii Laboo.
W ostatnim czasie, chciałam uzupełnić moją szafę, bo czułam mały niedosyt. Mięciutkie i cieplutkie sweterki, to właśnie to czego mi brakowało. Chciałam, aby były w jasnych kolorach, marzył mi się też gruby ,,sweterkowy'' wzór ;) I udało sie, wszystko czego szukałam (tak jak już wczęsniej wspomniałam) znalazłam w sklepie House.
Dodatkowo zostałam jeszcze posiadaczką rewelacyjnej czapuni ;) (dostałam ją w prezencie od Ukochanego ;)) również do zdobycia w House.
 


 
W drogerii Laboo natomiast zaopatrzyłam się w moje ulubione 3 kosmetyki.
 
 
A tu jeszcze możecie zobaczyć, jakie pazurki nosiłam niedawno... już niedługo, pokażę Wam też ,
te bardziej świąteczne :)
 
 
Copyright © 2016 DIAMENTICA , Blogger